17 Kasım 2011 Perşembe

Tüm Blog Yazarları

Merhabalar,
Bugün size blog dünyasına yayınlarıyla destek veren bir topluluktan bahsedeceğim.
Facebook’da 02.11.2011 tarihinde bir sayfa açıldı. ‘’Tüm Blog Yazarları’’ başlığı altında tanıtım yapan bu sayfa da; yeni çıkan bloglar, nitelikli ama yeterince duyulmayanların blogları yayınlanıyor. Hiçbir çıkar gözetmeyen bu sayfa sahiplerinin tek amacı blogger’ın kapatılmasıyla başlayan süreçte unutulan ve kayıplar yaşayan tüm blogları yeniden canlandırmak ve hayata döndürmek.
Ve aynı zamanda gerçekleştirilen bu etkinlik blogların hit sayılarını, yorum almalarını, takip edilmelerini ve bloggerların blog dışında ki mecralarda da desteklenmesini amaçlıyor.
Twitter’dan ve Facebook’dan takip edebileceğiniz bu sayfada sizin de blogunuz yayınlansın isterseniz de onlara mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. tumblogyazarlari@gmail.com
Ve istedikleri son bir şey var;
2 Kasım gecesi başladığımız bu yolculuğa, 15. gününde destek veren 235 kişiye teşekkür ediyoruz. Tabi bir üzüntümüz de var. Kendilerini blogların öncüsü olaran tanımlayan binlerce üyeli blog yazarlarından ne olumlu bir görüş, mesaj, destek alamadık şimdiye dek.

Bloglarınızda sayfamızdan bahsedip daha fazla insanın daha fazla blog takip etmesine yardımcı olabilirsiniz.
Tüm blogların yeniden canlanması dileğiyle…
Keyifli okumalar..
Unutmayın; hayat sayfalarda…

1 yorum:

Tüm Blog Yazarları dedi ki...

Hareketimizi blogunuzda yayınladığınız ve daha çok blogger ve bloga ulaşmamız için bizi desteklediniz.
2 Aralıkta yayın hayatına başlayacak blogumuzda tanıtılacak ilk blogun sayfasında bizi yazan blog olmasını istedik.
Birlik olmamız gereken şu günlerde daha sağlam bir dayanışma amacıyla sayfamızı blogunuzda yanıttığınız için, anketimize katılmaya hak kazandınız.
Sayfamıza oy kullanmanız için bekliyoruz..
İyi akşamlar dileriz…:)
http://tumblogyazarlari.blogspot.com/

EMEĞE SAYGI

Aksi ispat edilmediği sürece, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği eserin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde ''alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu'' belirtilmeden ve yazıların linki verilmeden kullanmak hırsızlıkla eşdeğer suçtur. İlgili kanun gereği eser sahibi şikayetçi olduğu taktirde cezai müeyyidesi 3 yıldan 6 yıla kadar paraya çevrilemez hapis, 150.000/300.000 Tl ağır para cezasıdır..